RUPES BigFoot LHR 75E

Cena vrátane DPH (od): 368.19 €
Cena bez DPH: 306.83 €
Objednávacie číslo:

Špičková orbitálna mini leštička Rupes BigFoot LHR 75E je ideálnym profesionálnym nástrojom pre strojnú renováciu laku ťažko dostupných miest, záhybov, kontúr a pre bodové opravy nielen v detailingovém štúdiu. Jej vysokú výkonnosť zabezpečuje 12 mm výkmit, vďaka ktorému je účinným nástrojom pri odstraňovaní defektov laku, napr. škrabancov, škvŕn, oxidácie, zalakovaných prachových častíc a pod. Zároveň však vyniká šetrnosťou typickou pre orbitálne leštičky, pretože nevytvára hologramy, a dosiahnutie perfektného finišu je tak veľmi ľahkou záležitosťou.

Leštička Rupes LHR 75E koná tzv. "orbitálne" pohyby, ktorými je výrazne šetrnejší než klasické rotačné a umožňuje dosiahnutie lepšieho výsledného vzhľadu (tzv. "finiša") laku. Jej použitie je veľmi jednoduché a efektívne. Leštička umožňuje nastavenie rýchlosti pre bezproblémovú prácu v každej situácii. Je vhodná pre leštenie všetkých typov lakovaných a glazovaných povrchov na automobiloch, lodiach, karavanoch, lietadlách i motocykloch.

Všetky strojné orbitálnej leštičky v našej ponuke sú určené pre použitie ako v domácich podmienkach v rukách začiatočníkov, tak pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov v profesionálnych detailingových centrách, ručných umývačkách aj lakovniach!

Výhody orbitálnych / DA leštičiek oproti rotačným leštičkám:

  • Bezpečnosť a šetrnosť - orbitálna / DA leštička nevytvára toľko tepla ako rotačná leštička a nehrozí tak nenávratné poškodenie laku vplyvom vysokej teploty (tzv. "prepálenie laku") či jeho prebrúsenie.
  • Žiadne hologramy - orbitálny / DA pohyb nevytvára hologramy, ktoré bývajú sprievodným efektom pri práci s rotačnou leštičkou. Hologramy je následne potrebné odstrániť v rámci ďalších krokov leštenia a môže sa jednať aj o časovo a technicky náročné úkony v ceste za perfektným vzhľadom laku. Takáto oprava môže aj profesionálovi zabrať niekoľko hodín.
  • Jednoduchosť - prácu s orbitálnou / DA leštičkou si po vysvetlení základných pracovných postupov osvojíte doslova za pár minút, s rotačnou leštičkou je odporúčané absolvovať profesionálne školenie a následne nazbierať minimálne niekoľkomesačné skúsenosti, než sa pustíte do renovácie laku automobilu.
  • Dokonalý finiš - menšia "agresivita" orbitálnych / DA leštičiek prispieva k dosiahnutiu hladšieho a lepšieho finálneho výsledku a vyššieho lesku pri výrazne menšom nebezpečenstve dodatočného poškodenia laku.
  • Moderné detailingové postupy - orbitálne / DA leštičky sú budúcnosťou detailingu a otvárajú amatérom, príležitostným používateľom aj ostrieľaným profesionálom široké, doteraz nepoznané možnosti pri starostlivosti o lak.

Technické parametre:

  • Priemer unášača: 3" / 75 mm
  • Výkmit: 12 mm
  • Výkon: 400 W
  • Otáčky ("orbity"): 4 000 - 5 500 OPM
  • Hmotnosť: 2,3 kg

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
RUPES BigFoot LHR 75E LHR75E/STD 1 306.83 € 368.19 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.