PARTNERI

DINITROL

Antikorózne materiály (pre ošetrenie dutín aj podvozkov), materiály proti oštrkovaniu, lepidlá, lepiace materiály, lepidlá pre autosklá, tmely, tesniace materiály, číre laky, plniče, základy, technické spreje, odhlučnovacie materiály a technika pre aplikáciu.

http://www.dinol.com/

De Beer

Autolaky, plniče, základy, číre laky, kompletný miešací systém pre lakovanie vozidiel.

https://www.de-beer.com/

VALSPAR

Lakovacie systémy pre prvovýrobu dopravných prostriedkov, priemyselné lakovacie materiály, základy, špeciálne laky, jednokrokové systémy.

http://www.valsparrefinish.com/

Koch-Chemie

Tradícia od roku 1968 v produkoch pre leštenie, čistenie a ochranu karosérií pre profesionálne použitie. 

http://www.koch-chemie.de/en/index.html

DEKALIN

Váš partner pre profesionálne lepenie, tmelenie a odhlučnenie pri výrobe automobilových nadstavieb a karavanov. 

http://www.dekalin.nl

SIA

Flexibilné brusivo rôznych formátov, brúsne kotúče, brúsne pásy, brusivo v roliach, nosné kotúče, ručné náradie a príslušenstvo.

https://www.siaabrasives.com/en-sk/

SATA

Striekacie pištole, striekacie technika, jednotky na úpravu tlakového vzduchu, filtre, regulátory, respirátory s aktívnym uhlím, príslušenstvo.

https://www.sata.com/en-int/

FINIXA

Finixa® je vlastná značka belgickej firmy Chemicar Europe (www.chemicar.eu), ktorá ponúka kompletný rad príslušenstva pre lakovanie a opravy karosérií. Finixa stojí na inovácii, kvalite a vlastnom vývoji.

https://www.finixa.com/

3M

Kompletný program renomovanej firmy pre oblasť autoopravárenstvo, maskovacie pásky, obojstranné pásky, špeciálne pásky, maskovacie fólie, brusivo, leštenie a kompletný leštiace program, respirátory a kompletná ochrana zdravia pracovníkov, lepidlá, lepenie plastov, príslušenstvo.

www.3m.com

 

Scangrip

Detailingove svetlá, pracovné svetlá 

https://www.scangrip.com/en-gb/home

Goizper Group

Produkty IK sú skvelým spojencom pri starostlivosti o vozidlo. Dosiahnite dokonalý interiér a exteriér jednoducho, efektívne a bez námahy. Prezrite si náš  našu ponuku rozprašovačov, napeňovačov špeciálne navrhnutých na čistenie, dezinfekciu a voskovanie automobilov. Máme produkty určené na čistenie nielen áut, ale aj autobusov, nákladných áut, motoriek a iných veľkých dopravných prostriedkov ako sú jachty, lietadlá či vlaky.

https://www.iksprayers.com/en/

 

SPRALAC

Spralac je sortiment kvalitných doplnkových výrobkov základnej úrovne. Je navrhnutý tak, aby ponúkol nákladovo efektívne riešenie pre vysoko konkurenčný trh s povrchovými úpravami. 

https://www.spralac.com

FESTOOL

Profesionálne elektrické a pneumatické náradie, leštiace systémy, brúsivá a ostatné pomôcky.

https://www.festool.sk

TESA

Maskovacie pásky.

http://www.tesa.sk

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.