KochChemie ProtectorWax - Premiový konzervačný vosk 1L

Cena vrátane DPH (od): 24.16 €
Cena bez DPH: 20.13 €
Objednávacie číslo: 319001

ProtectorWax

Prémiový konzervačný vosk

Vysoký lesk, vodoodpudivý efekt a intenzívna ochrana Inovatívny prémiový konzervačný vosk nastavuje nové štandardy vo veciach ochrany, odolnosti, extrémne hlbokého lesku, dlhodobej hydrofóbnosti (vodoodpudivý efekt), účinku "easy to clean", povrchu jemného na dotyk a vysúšanie vozidiel bez vytvárania mikroperliček. Pri pravidelnom používaní sa zvyšuje ochranný účinok lesku, jemné škrabance sa zakryjú a impregnujú sa všetky gumové a plastové diely, ako aj materiály striech kabrioletov a zabraňuje sa tak vyblednutiu a skrehnutie. ProtectorWax tak rozhodujúcim spôsobom prispieva k zachovaniu hodnoty vozidiel. Možno ho použiť ako horúci, studený a penový vosk (strojovo a ručne). Špeciálny vonné látky sa starajú o príjemnú ovocnú vôňu. Neobsahuje minerálne uhľovodíky z minerálnych olejov. Trieda A v zhode s VDA.

Použitie :

Pomocou dávkovacej pumpičky naneste bez riedenia v pomere až 1: 2. Odporúčaná spotreba na osobný automobil: Horúci vosk / studený vosk: 13-19 ml. Penový vosk: 13-19 ml. Prémiový vosk: 16-23 ml. Trieda A v zhode s VDA. Manuálne použitie: Použite cca 30 ml ProtectorWax na 1 l vody a rozprašovačom peny alebo iným rozprašovačom na vyčistený, ešte mokrý voz a nechajte krátko pôsobiť. Produkt pomocou vysokotlakového čističa opláchnite, aby ste zabránili škvrnám. Zvyšnú vodu osušte. Produkt namiešajte vždy pre jedno použitie a neskladujte.

 

Upozornenie :

 

Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
PROTECTORWAX - Tekutý zaverečný Vosk 1L 319001 1000 20.13 € 24.16 €
PROTECTORWAX - Tekutý zaverečný Vosk 10L 319010 10000 148.21 € 177.85 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.