KochChemie MICRO CUT M3.02 - Antihologramová pasta1L

Cena vrátane DPH (od): 45.43 €
Cena bez DPH: 37.86 €
Objednávacie číslo: 403001

Micro Cut M3.02

Brúsna pasta s mikro-časticami bez silikónového oleja

Antihologramová pasta  s vysoký leskom Micro Cut M3.02 je pasta  s mikročasticami pre strojové leštenie najnovšej generácie na trvalé odstránenie stôp po leštení, hologramoch, jemných škrabancoch až do zrnitosti o veľkosti 3 000 pre všetky druhy lakov  (vrátane odolných proti poškriabaniu). Vďaka použitiu vysoko špecializovaných a extrémne homogénnych brúsnych telies sa dosiahne dokonca na tmavých a podobne citlivých farebných odtieňoch pri extrémnych svetelných podmienkach brilantný a trvanlivý vysoký lesk povrchu. Hologramy a jemné škrabance sa mechanicky odstránia. Antihologramová pasta s vysokým leskom Micro Cut M3.02 je obzvlášť výdatná, dá sa dobre vyleštiť a bezo zvyškov odstrániť.

 

Oblasť použitia :

 

Za účelom vytvorenia optimálnych výsledkov odporúčame pri leštení používať náš Micro Cut Pad a excentrickou brúsku s nútenou rotáciou (napr. Makita PO5000C, najvyšší počet otáčok). Prípadne môžete použiť na opracovanie povrchov rotačnú leštičku v kombinácii s našim Micro Cut Pad . Pastu  rovnomerne rozotrite pri vypnutom stroji na opracovaný povrch a následne vyleštite miernym tlakom do kríža, kým sa nevytvorí transparentný film, to znamená, kým sa kompletne nerozpadne oxid hlinitý obsiahnutý v paste. Pady používané na tento výrobok nepoužívajte s inými produktmi. Na odstránenie zvyškov pasty bez škrabancov a rýh odporúčame našu profesionálnu utierku z mikrovlákna rezanú ultrazvukom.

 

Upozornenie:

 

Pred použitím pretrepte. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť. Nepoužívajte na horúce povrchy. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
MICRO CUT M3.02 - Antihologramová pasta1L 403001 1000 37.86 € 45.43 €

Podobné produkty:

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.