LACK - POLISH BLAU P2.01 - Abrazívna leštenka 1L

Cena vrátane DPH (od): 0.00 €
Cena bez DPH: 0.00 €
Objednávacie číslo: 501

Lack-Polish blau P2.01

Lack-Polish blau ošetruje a zušľachťuje nové až stredne zvetrané laky s vysokým leskom. Lack-Polish blau zanecháva pri strojnom a ručnom leštení  optimálny povrch s vysokým leskom bez šmúh. Ošetrené plochy budú dlhodobo zakonzervované. V závislosti od stupňa zvetrávania pomáhajú laku rôzne tvrdosti hubiek pri čistení a optimalizujú tak výsledok čistenia. Prípravok Lack-Polish blau je veľmi vhodný pre všetky druhy lakov. 

S atestom Daimler.

 

Oblasť použitia :

Politúra naneste na stredne tvrdú brúsnu špongiu alebo  mäkkú brúsnu špongiu alebo a takmer kompletne vyleštite pomocou leštičky pri stredných otáčkach. K doleštenie použite excentrickú brúsku a čiernu špongiu na záverečné vyleštenie. Vhodné aj pre ručné opracovanie. Zvyšky politúry vyleštite našej profesionálnej utierkou z mikrovlákna do vysokého lesku.

 

Upozornenie :

Pred použitím pretrepte. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom. Nepoužívajte na horúce povrchy. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
LACK - POLISH BLAU P2.01 - Abrazívna leštenka 1L 501 1000 0.00 € 0.00 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.