KochChemie Quick&Shine - Multifunkčný detailer 1L

Cena vrátane DPH (od): 11.18 €
Cena bez DPH: 9.32 €
Objednávacie číslo: 168001

Quick & Shine

Všestranný prostriedok pre konečnú úpravu

 

Všestranný talent na všetky hladké a lakované povrchy (autolaky, lakované drevo, sklo, plastové diely, kokpit, lakovaný nábytok a hudobné nástroje, povrchy z ušľachtilej ocele atď.). Čistí, ošetruje a konzervuje len v jednom pracovnom kroku. Farba povrchu sa prehĺbi a brilantný lesk bez šmúh. Otlačky prstov a mierne znečistenie sa odstráni rýchlo a jednoducho. Ošetrené diely budú odpudzovať vodu a nečistoty  a budú tak chránené pred opätovným rýchlym znečistením (efekt lotosového kvetu). Quick & Shine sa rýchlo rozotiera, takže sa s ním jednoducho pracuje. Politúry a vosky, ktoré boli nanesené predtým, zostávajú zachované. Vhodný predovšetkým pre rýchlu úpravu vystavovaného tovaru vo výstavných priestoroch alebo na veľtrhoch, ako aj pre rýchlu úpravu vozidiel.

S atestom Daimler.

 

Návod na použitie :

 

Pomocou rozprašovacej fľaše rovnomerne naneste na ošetrovaný povrch a vyleštite utierkou z mikrovlákna (KCX polish alebo sealing towel).

 

Upozornenie :

 

Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť. Nepoužívajte na horúce povrchy.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
QUICK & SHINE - Všestranný produkt / detailer 1L 168001 1000 9.32 € 11.18 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.