KochChemie NanoMagic Shampoo - Autošampón s Nano konzerváciou

Cena vrátane DPH (od): 100.68 €
Cena bez DPH: 83.90 €
Objednávacie číslo: 206010

NanoMagic Shampoo

Nano šampón

 

Inovatívna mikro emulzia vytvárajúca bohatú penu s vynikajúcim čistiacim účinkom a zároveň dlhodobou konzerváciou a vysokým leskom. NanoMagic Polish sa používa ako penivá politúra na dosiahnutie vysokého lesku a / alebo šampón pre kefy auto-umyvárok. Vďaka objemnej tvorbe peny uvidí zákazník jasný výsledok ošetrenia. Vysoko kvalitné hydrofilné reaktívne a ošetrujúce komponenty prepožičiavajú laku brilantný hlboký lesk a dlhodobo chránia všetky lakované, gumové a plastové povrchy pred agresívnymi vplyvmi životného prostredia. Výrobok je ideálny aj na ošetrenie striech kabrioletov. Vďaka skvelej záverečnej úprave povrchu je tento produkt  optimálne pripravený na sušení. Obsiahnuté tenzidy pomáhajú samočisteniu umývaných materiálov. Je optimálne aj pre biologickú úpravu úžitkové vody. Neobsahuje minerálne uhľovodíky z minerálnych olejov. Trieda A v zhode s VDA.

 

Návod na použitie :

 

Naneste v nezriedenom stave pomocou dávkovacej pumpičky. Odporúčaná spotreba na osobný automobil: Napeňovač pre dosiahnutie lesku: 10-20 ml. Šampón: 5-10 ml. Trieda A v zhode s VDA. Pred nanesením prostriedku na vysúšanie alebo vosku je nutné opláchnuť čistou vodou.

 

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
NANOMAGIC SHAMPOO - Nano šampón s voskom 10KG 206010 10000 83.90 € 100.68 €
NANOMAGIC SHAMPOO - Nano šampón s voskom 5L 206005 5000 45.22 € 54.26 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.