KochChemie Hartwachs BMP S0.01 - Tekutý Vosk pre záverečnú povrchovú úpravu 1L

Cena vrátane DPH (od): 13.52 €
Cena bez DPH: 11.27 €
Objednávacie číslo: 2001

Hartwachs BMP S0.01

Vosk pre záverečnú povrchovú úpravu

Hartwachs BMP je ideálny tekutý prémiový konzervant s dlhodobým účinkom pre všetky laky a rôzne plasty. Vďaka špeciálnej zmesi obzvlášť tvrdých a odolných špeciálnych voskov prostriedok Hartwachs BMP čistí, ošetruje a konzervuje opracované povrchy a prepožičiava im na celé mesiace výnimočný hlboký lesk a jedinečne hladký povrch. Aj zvyšky konzervačného prípravku a stopy asfaltu odstráni spoľahlivo a rýchlo.

Použitie :

 

Hartwachs BMP naneste pomocou rozprašovača Star na mäkkú hubu a ručne ho rovnomerne naneste  v tenkej vrstve rozotrite na povrchy. Alternatívne ho je možné  spracovať strojovým leštením pomocou excentrickej  leštičky a čiernej huby, ktorá je určená na záverečné leštenie.  Nechajte zaschnúť a vytvorený biely film vyleštite pomocou profesionálnej utierky z mikrovlákna do vysokého lesku.

 

Upozornenie:

 

Pred použitím pretrepte. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom. Nepoužívajte na horúce povrchy. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
HARTWACHS BMP S0.01 - Tekutý vosk 1L 2001 1000 11.27 € 13.52 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.