KochChemie 1K-Nano - Nano konzervácia laku 250ml

Cena vrátane DPH (od): 115.97 €
Cena bez DPH: 96.64 €
Objednávacie číslo: 245001

1K-Nano

Nano konzervačný prostriedok

Prípravok  1K-Nano sa pevne naviaže na lak a na báze inovatívnych reaktívnych látok vytvorí extrémne hladkú vrstvu konzervujúci lak s vysokým leskom, odolnú proti chemikáliám, UV žiareniu a oderu. Špeciálne prísady prepožičiavajú laku extrémne hlboký lesk. Vďaka procesu "OneStep" (v jednom kroku) sa pracovný čas v porovnaní s dvojzložkovým systémom podstatne skráti. Lak bude perfektne a dlhodobo chránený proti nepriaznivým poveternostným vplyvom. Vďaka jedinečnému účinku easy to clean bude odstraňovanie hmyzu, vtáčieho trusu a podobných nečistôt oveľa jednoduchší. Trvanlivosť tejto konzervácie laku je cca 1 rok, pravidelným ručným ošetrovaním šampónom NanoMagicShampoo (ručné umývanie).

 

Použitie:

 

Príprava vozidla:

A. Vozidlo dôkladne umyjeme výrobkom, ktorý neobsahuje vosk - napríklad aktívnou penou Vorreinigerem B bez NTA - riedenie: napeňovač 1: 1, postrekovač 1:20 alebo Gentle Snow Foam - riedenie 50 ml výrobku na 10 l vody, alebo cez napeňovač 1 : 1

 B. Odstránime náletovú  hrdzu a priemyselnú nečistotu pomocou chemického predumytia Reactive Rust Remover 500 ml alebo 11 l - výrobok sa neriedi. Pre lepší výsledok rozrušíme výrobok na karosérii špongiou. Potom vozidlo opláchneme a dôkladne vysušíme.  Aplikácia 1K Nano - vykonávajte v garáži alebo krytom priestore a pri aplikácii použite gumové rukavice:

A. 1K Nano aplikujeme na vozidlo, ktoré má hladký povrch, tzn. nemá žiadne škrabance ani hologramy. V tomto prípade sa jedná o úplne nové vozidlo. Pri staršom vozidlá docielime hladkého povrchu použitím brúsnej pasty Heavy Cut H9.01 a následného použitia antihologramovej leštiacej pasty Micro Cut M3.02 pozri druhý bod leštenie vozidiel B a D. B. Nasledujúcim krokom je dôkladné odmastenie karosérie vozidla. Odmasťovač nastriekame na karosérii a vytrieme do sucha modrou mikrofázovou utierkou.

C. Aplikácia: 1K Nano si najprv prelejeme do aplikátora (malá plastová fľaštička), ktorý je priložený v balení (1x plný aplikátor = auto o veľkosti Škody Superb combi). Potom nanesieme prípravok do čiernej hubky a malými krúživými pohybmi nanášame na karosériu. 1K Nano vždy aplikujeme postupne po jednotlivých častiach karosérie. Prípravok necháme na karosérii zaschnúť približne 7 - 10 minút, potom dôkladne rozleštíme modrou mikrofázovou utierkou. Po troch hodinách preleštíme vozidlo novou (čistou) modrou mikrofázovou utierkou a necháme ďalšie tri hodiny vytvrdnúť. Potom je vozidlo zakonzervovanie.

 

Upozornenie :

 

Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť .

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
1K NANO - Nano Ochrana Laku 0,25L 245001 250 96.64 € 115.97 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.