KochChemie Interior brush set - Detailingová sada 3 ks štetcov pre čistenie interieru

Cena vrátane DPH (od): 21.04 €
Cena bez DPH: 17.53 €
Objednávacie číslo:

Inovatívna sada štetcov kombinuje obvyklú vysokú kvalitu našich čistiacich prostriedkov pre interiéry s našimi špeciálne vyvinutými štetcami na čistenie interiérov.

Súprava sa skladá z troch štetcov, ktoré vďaka rôznym možnostiam použitia umožňujú ľahké čistenie interiéru vozidla. Tri štetce sú farebne odlíšené, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia.

Červený štetec je ideálny na čistenie prahových líšt, pedálov alebo na iné hrubé práce. Správne produkty na čistenie sú Green Star alebo Mehrzweckreiniger.

Na jemnejšie práce, ako je napríklad čistenie vetracej mriežky, je žltý štetec tou správnou voľbou a vyniká tu najmä vďaka svojim jemnejším štetinám. Aj tu môžete použiť Green Star alebo Mehrzweckreiniger.

Pokiaľ však ide o obzvlášť jemnú prácu, ako je čistenie displejov alebo klavírnych lakov, pracuje náš zelený štetec s nevyhnutnou starostlivosťou vďaka svojim obzvlášť jemným štetinám a zaisťuje tak čistenie bez rizika poškriabania. Najmä v kombinácii s našimi produktmi, ako je napríklad All surfacer cleaner sa čistenie interiéru stáva hračkou.

Aby bolo zaistené rýchle čistenie bez poškriabania, je pri práci s našimi štetcami obzvlášť dôležité vyvíjať rovnomerný a nie nadmerný tlak.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
Koch Chemie Interior brush set - Detailingová sada 3 ks štetcov pre čistenie interieru 9998133 1 17.53 € 21.04 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.