KochChemie FINE CUT F6.01 - Jemná brúsna pasta 1L

Cena vrátane DPH (od): 45.11 €
Cena bez DPH: 37.59 €
Objednávacie číslo: 405001

Fine Cut F6.01

Jemná brúsna pasta bez obsahu silikónového oleja

 

Inteligentné pasta pre strojové leštenie najnovšej generácie v jedinečnej kvalite s oxidom hlinitým. Inteligentná zrnitosť zaistí veľmi rýchle, bezzbytkové odstránenie škrabancov vzniknutých v umývacích linkách a podobných známok používania a prepožičia laku trvalý hlboký  lesk. Stopy po brúsení sa bez problémov odstránia pomocou brúsneho papiera so zrnitosťou 2 500.Pasta  Fine Cut F6.01 je preto najvhodnejšie riešenie  pre perfektné opracovanie stredne až silno zvetraných lakov. Skvelé pre opracovanie lakov odolných proti poškriabaniu.

 

Oblasť použitia :

Brúsnu  pastu naneste na Fine Cut Pad alebo pad z ovčieho rúna a pohybmi do kríža opracujte vopred  vyčistený povrch pri max. otáčkach 2 000 ot./min. im. Účinok čistenia môžete zmeniť tlakom, brusným kotúčom  a počtom otáčok. Na začiatku brusného procesu doporučujeme použiť vyšší tlak pri nižších otáčkach. V ďalšom kroku znížte  tlak a pomocou zvýšených otáčok a  povrch vyleštite do vysokého lesku. Posledné zbytky pasty  môžete jednoducho odstrániť pomocou našej profesionálnej utierky z mikrovlákna rezanú  ultrazvukom. V prípade potreby použite na odstránenie zvyškov pasty odstráňte pomocou antihologramovej pasty s vysokým leskom Micro Cut M3.02.

 

Upozornenie  :

Pred použitím pretrepte. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť. Nepoužívajte na horúce povrchy. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom .

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
FINE CUT F6.01 - Jemná brúsna pasta 1L 405001 1000 37.59 € 45.11 €

Podobné produkty:

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.