Scangrip Wheel stand - pojazdný, teleskopický stojan pre detailingové a pracovné svetlá

Cena vrátane DPH (od): 167.88 €
Cena bez DPH: 139.90 €
Objednávacie číslo: 03.5682

SCANGRIP WHEEL STAND je vyvinutý pre mobilné polohovanie pracovného svetla v detailingovej dielni. Uľahčuje to premiestniť svetlo tam, kde ho potrebujete a zároveň sa vyhnete nepríjemnému a ťažkému zdvíhaniu z jedného pracoviska na druhé.

SCANGRIP WHEEL STAND je roztiahnuteľný z 0,9 m na 1,9 m a je dodávaný vo vylepšenom dizajne. Nová základňa je vybavená 5 kolieskami pre lepšiu bezpečnosť a stabilitu a ľahkú manévrovateľnosť. Kolesá sú pevné a kvalitné a ľahko sa so stojanom manipuluje aj na nerovnom povrchu. 2 z kolies sú uzamykateľné na zaistenie bezpečnej a pevnej polohy.

Umiestniť pracovné svetlo na SCANGRIP WHEEL STAND je rýchle a jednoduché, a keď je namontované, svetlo sa dá nakloniť, aby sa dosiahol optimálny uhol vyžarovania. Keď je práca hotová, dá sa ľahko odložiť.

Ako dodatočná funkcia nového, vylepšeného STOJANA sa teraz dodáva s flexibilnou konzolou, ktorá vám umožňuje ľahko umiestniť druhé pracovné svetlo na osvetlenie zospodu. Prídavná montážna konzola je výškovo nastaviteľná a poskytuje úplnú flexibilitu na umiestnenie svetla do optimálnej výšky. Pri práci na boku auta alebo pri prípravných prácach na paneli táto možnosť dvojitého osvetlenia poskytuje dokonalé osvetlenie bez tieňov z hornej aj zo spodnej strany.

SCANGRIP WHEEL STAND je vyrobený z odolnej a pevnej ocele s práškovým nástrekom pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Kompatibilné produkty:

  • MULTIMATCH R
  • MULTIMATCH 3
  • MULTIMATCH 8

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
Scangrip Wheel stand - pojazdný, teleskopický stojan pre detailingové a pracovné svetlá 03.5682 1 139.90 € 167.88 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.