Scangrip Sunmatch 4 - Detailingová lampa

Cena vrátane DPH (od): 167.88 €
Cena bez DPH: 139.90 €
Objednávacie číslo:

KOMPAKTNÉ PRACOVNÉ SVETLO S NOVOU FUNKCIOU CCT SKENOVANIA PRE DETAILY AUTA A ZHODU FARIEB

SUNMATCH 4 je dobíjacie a praktické LED pracovné svetlo, ktoré je vždy po ruke pre detaily a zladenie farieb.

V porovnaní s predchádzajúcim modelom má SUNMATCH 4 jedinečnú, plynulú funkciu CCT SCAN. Aktivovaním funkcie CCT SCAN bude  lampa automaticky skenovať povrch objektu s celým spektrom farebnej teploty v rozsahu od 2500K do 6500K. Funkciu CCT SCAN je možné kedykoľvek uzamknúť/vypnúť  a tak si budete môcť prispôsobiť svetlo konkrétnej úlohe. To poskytuje optimálne podmienky pre čo najpresnejšiu zhodu farieb a zvýraznenie a odhalenie defektov laku. SUNMATCH 4 má tiež funkciu plynulého stmievania v rozsahu 10 % až 100 %. V hornej časti sa nachádza aj bodové svetlo na kontrolu.

Odolné LED pracovné svetlo s vysokou flexibilitou

SUNMATCH 4 je vždy pripravený na použitie a ľahko ho nájdete, keď ho umiestnite do nabíjacej stanice /nabíjačky po každej práci. Umiestnite LED pracovné svetlo kdekoľvek chcete počas kontroly pomocou otočného robustného háku alebo silného zabudovaného magnetu. Flexibilná hlava lampy sa nakláňa až o 180 stupňov.

Vďaka svojej odolnej konštrukcii je SUNMATCH 4 odolný voči prachu a vode, IP65. Dodáva sa aj so sklenenou šošovkou odolnou voči rozpúšťadlám a indikátorom batérie na prednej strane, ktorý ukazuje, kedy je potrebné batériu dobiť.

Aby sa predišlo prehriatiu ručného svietidla, zabudovaný inteligentný systém tepelnej ochrany sa po 3 minútach nepretržitého používania vo vysokom režime prepne do nízkeho režimu (50 %).

1 x  MALÝ SCANGRIP DIFUZER  je súčasťou balenia. Difuzér poskytuje mäkké a rozptýlené svetlo bez ostrých tieňov. Okrem toho sa znižuje oslepenie a odrazy. Difúzor sa dá jednoducho namontovať na šošovku.

Prečo by ste si mali vybrať SUNMATCH 4?

  • Praktické LED pracovné svetlo pre detaily a zladenie farieb poskytuje až 500 lúmenov
  • Obsahuje CCT SCAN odrážajúce celé spektrum farebnej teploty od 2500 K do 6500 K
  • Kompaktný a flexibilný dizajn
  • Indikátor batérie na prednej strane
  • Prach a vodotesnosť, IP65
  • Súčasťou balenia je malý difúzor, ktorý poskytuje mäkké a rozptýlené svetlo

// Nahrádza 03.5651 SUNMATCH 3, ktorého predaj  bude ukončený.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
Scangrip Sunmatch 4 - Detailingová lampa 03.5657 1 139.90 € 167.88 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.