Scangrip Multimatch R

Cena vrátane DPH (od): 149.88 €
Cena bez DPH: 124.90 €
Objednávacie číslo: 03.5658

MULTIMATCH R JE PRACOVNÉ A VÝKONNÉ LED SVETLO NA KONTROLU A DETAILY, POSKYTUJE AŽ 1200 LUMENOV.

V porovnaní s predchádzajúcim modelom má vylepšený MULTIMATCH R jedinečnú, plynulú funkciu CCT SCAN. Aktiváciou funkcie CCT SCAN bude pracovné svetlo automaticky skenovať povrch objektu s celým spektrom farebnej teploty v rozsahu od 2500K do 6500K. Funkciu CCT SCAN je možné kedykoľvek uzamknúť/vypnúť , a tak budete môcť prispôsobiť svetlo konkrétnej kontrolnej úlohe. Je to dokonalý nástroj pre profesionálnych detailerov, ktorý poskytuje ideálne podmienky pre presné zladenie farieb a zvýraznenie a objavenie nedokonalostí.

Flexibilné LED pracovné svetlo

Pracovná lampa sa ľahko prenáša a je ergonomicky navrhnutá pre dobré uchopenie rukoväte, ktorá je vybavená aj výkonnými integrovanými magnetmi pre flexibilnú montáž. To vám dáva vysokú flexibilitu a možnosti použitia pri vnútornej kontrole automobilov a iných úzkych priestorov.

Pracovné svetlo je určené pre priamu montáž na TELESKOPICKÝ STOJAN SCANGRIP a STOJAN NA KOLESÁCH. Pomocou SCANGRIP WHEEL STAND( stojan na kolesách) je možné MULTIMATCH R namontovať na spodnú konzolu ako druhé svetlo na osvetlenie zospodu. Táto možnosť dvojitého svetla poskytuje dokonalé osvetlenie bez tieňov z hornej aj zo spodnej strany pri práci na boku auta.

Nabíjateľná vstavaná power banka s USB výstupom umožňuje nabíjanie mobilných zariadení.

Prečo by ste si mali vybrať MULTIMATCH R?

  • Výkonné LED pracovné svetlo na detailovanie a kontrolu auta poskytuje 1200 lumenov
  • Obsahuje funkciu CCT SCAN, ktorá odráža celé spektrum farebnej teploty od 2500K do 6500K
  • Kompaktný a ergonomicky navrhnutý
  • Vstavaná power banka s USB výstupom na nabíjanie mobilných zariadení
  • Prachu a vodeodolný, IP67

// Nahrádza 03.5652, ktorého predaj bude ukončený.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
Scangrip Multimatch R 03.5658 1 124.90 € 149.88 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.