Scangrip Multimatch 3

Cena vrátane DPH (od): 347.88 €
Cena bez DPH: 289.90 €
Objednávacie číslo: 03.5653

LED PRACOVNÉ SVETLO S VYSOKÝM CRI+ S CELÝM DENNÝM SVETLOM, RIEŠENÍM BLUETOOTH A SPS PRE DETAILY AUTA

MULTIMATCH 3 je vynikajúce a výkonné dobíjacie pracovné svetlo poskytujúce až 3000 lúmenov na kontrolu veľkých plôch počas leštenia, lakovania a čistenia, ako aj na prispôsobenie farieb.

Pracovné LED svetlo má jedinečnú funkciu ALL DAYLIGHT, ktorá vám poskytuje možnosť výberu medzi 5 rôznymi teplotami farieb. A funkcia 5-stupňového stmievača umožňuje nastaviť svetlo do piatich rôznych úrovní v závislosti od vykonávanej úlohy.

SCANGRIP POWER SOLUTION vám poskytuje neobmedzenú dostupnosť svetla. Jednoducho môžete vložiť novú plne nabitú batériu a pokračovať v práci, kým sa ďalšia batéria nabíja. Alebo môžete jednoducho pridať nabíjačku priamo do LED pracovného svetla, aby ste získali napájanie. Integrovaná funkcia zálohovania batérie zabráni tomu, aby ste boli kedykoľvek bez svetla.

Pomocou aplikácie na ovládanie osvetlenia BLUETOOTH môžete ovládať a upravovať svetelný výkon aj teplotu farieb spolu s radom ďalších užitočných bezdrôtových funkcií zlepšujúcich každodennú efektivitu práce.

Rozptýľte svoje pracovné svetlo SCANGRIP

Príslušenstvo SCANGRIP DIFFUSER vám poskytuje zvýšenú funkčnosť a nové možnosti, ako ešte viac prispôsobiť svoje pracovné svetlo konkrétnej pracovnej úlohe. Rozptyľovač svetla rozptyľuje a zjemňuje svetlo, pričom sa vyhýba tvrdým tieňom. Namontovať kryt na lampu SCANGRIP je jednoduché a bezpečné.

Prečo by ste si mali vybrať MULTIMATCH 3?

  • Výkonné dobíjacie LED pracovné svetlo poskytujúce až 3 000 lúmenov navrhnuté pre detaily auta a zladenie farieb
  • Obsahuje funkciu ALL DAYLIGHT poskytujúcu 5 rôznych teplôt farieb
  • Vymeniteľná batéria (SCANGRIP POWER SOLUTION) pre dlhú dobu prevádzky
  • Ovládanie svetla prostredníctvom BLUETOOTH
  • Prachu a vodeodolný, IP67

// Dizajn MULTIMATCH 3 je jedinečný a chránený patentom EÚ na dizajn RCD č. 5597010

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
Scangrip Multimatch 3 03.5653 1 289.90 € 347.88 €

Podobné produkty:

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.