Scangrip Head Lite - Led čelovka s bezdotykovým snímačom

Cena vrátane DPH (od): 39.48 €
Cena bez DPH: 32.90 €
Objednávacie číslo: 03.5669

Vo väčšine pracovných situácií je vhodné mať obe ruky voľné, aby ste svoju prácu vykonávali čo najefektívnejšie. Nabíjateľná HEAD LITE bola vyvinutá tak, aby vám poskytla také nepostrádateľné a podporné jasné pracovné svetlo.

V porovnaní s prvou generáciou bol HEAD LITE vylepšený o vysoko účinnú technológiu COB LED, ktorá zaisťuje super jasné osvetlenie pracovnej plochy. Ultraľahká čelovka bola vylepšená aj o funkciu plynulého stmievania v rozsahu 10 % až 100 %, ktorá vám umožňuje ľahko prispôsobiť svetelný výkon pracovnej úlohe. Čelovka poskytuje až 150 lumenov.

Bezdotykový senzor a funkcia osvetlenia 2 v 1

Vysokovýkonná čelovka má funkciu bezdotykového senzora, ktorá uľahčuje zapnutie/vypnutie lampy jednoduchým mávnutím pred ňou. Týmto spôsobom môžete čelovku aktivovať v hrubých rukaviciach a vyhnúť sa dotyku spínacieho tlačidla špinavými rukami. Aby ste predišli neúmyselnej aktivácii, musíte senzor aktivovať dvojitým pohybom. Ak chcete šetriť kapacitu batérie, môžete čelovku jednoducho zapnúť len v prípade potreby s funkciou senzora. Výhodou môže byť aj zhasnutie lampy, aby ste sa vyhli oslňovaniu kolegov vo vašej blízkosti.

Vodotesná čelovka (IP54) je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálne osvetlenie pracovného svetla s 2 rôznymi funkciami osvetlenia v jednom: uhol lúča reflektora osvetľujúci celú vašu pracovnú oblasť a uhol zaostreného lúča pre kontrolu alebo použitie na veľké vzdialenosti. Hlava lampy sa dá ľahko nastaviť, aby sa dosiahol optimálny uhol pracovného osvetlenia.

Prečo si vybrať HEAD LITE?

  • Dobíjacia a výkonná COB LED čelovka poskytujúca až 150 lumenov
  • Bezdotykový senzor umožňuje používať čelovku a zároveň mať voľné ruky
  • Možnosť prepínania medzi 2 rôznymi funkciami osvetlenia s funkciou osvetlenia 2 v 1
  • Funkcia plynulého stmievania umožňuje prispôsobiť svetelný výkon vašim špecifickým potrebám
  • Vodotesná (IP54)

SCANGRIP HEAD LITE sú testované podľa normy ANSI/NEMA FL1

// Dizajn HEAD LITE je jedinečný a vzťahuje sa naň patent EÚ na dizajn RCD č. 4070035.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
Scangrip Head Lite - Led čelovka s bezdotykovým snímačom 03.5669 1 32.90 € 39.48 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.