Rupes HLR75 iBrid mini

Cena vrátane DPH (od): 570.00 €
Cena bez DPH: 475.00 €
Objednávacie číslo: HLR75/STB

Rupes HLR75 iBrid mini predstavuje evolúciu medzi leštičkami RUPES s technológiou iBrid dual power. HLR75 iBrid Mini sa ideálne hodí na leštenie kriviek, kontúr a menej dostupných  priestorov a má 12 mm orbit a unášač Ø 75 mm.

Koncept patentovanej technológie iBrid RUPES, ktorý sa prvýkrát objavil v skupinme nástrojov BigFoot iBrid Nano, zvyšuje efektivitu procesu a optimalizuje používateľskú skúsenosť tým, že technikom dáva možnosť vybrať si výkonovú platformu, ktorá najlepšie vyhovuje konkrétnej situácii alebo aplikácii. Na bez šnúrovú prevádzku použite napájanie z batérie alebo vložte napájací adaptér iBrid a bežte nepretržite na napájanie z kábla. Výstup a výkon iBrid Mini sú identické bez ohľadu na výber výkonu vďaka špecializovanej motorovej platforme navrhnutej, vyvinutej a vyrobenej vo vlastnej réžii RUPES.

HLR75 sa vyznačuje revolučným dizajnom pre svet leštenia, ktorý sa nepodobá žiadnemu leštiacemu nástroju, ktorý sme doteraz videli. Ergonómia bola optimalizovaná prepracovaním dizajnu leštičky. Mini leštička BigFoot HLR75 iBrid je mimoriadne pohodlná a ľahko sa používa v rôznych polohách uchopenia a rúk. Jedinečný dizajn poskytuje neuveriteľnú manévrovateľnosť a rovnováhu, aby sa zaručili presné a efektívne výsledky leštenia a zároveň sa minimalizovala únava operátora.

TECHNOLÓGIA iBRID

Inovatívna technológia iBrid umožňuje konfiguráciu radu nástrojov RUPES iBrid tak, aby fungovali buď z batérie, alebo z kábla. Na rozdiel od náradia len na batérie alebo náradia len s káblom, nástroje iBrid umožňujú profesionálovi vybrať si preferovanú napájaciu platformu alebo prepínať z jedného zdroja napájania na druhý. Výkon je rovnaký bez ohľadu na zdroj napájania.

DIZAJN A ERGONÓMIA

Dôkladné štúdie a výskum v oblasti ergonómie viedli k premyslenému tvarovému faktoru nástroja na leštenie. Moderné línie a starostlivo premyslené polohy rúk sú kombinované s výnimočnou technickou kvalitou, aby vytvorili leštičku, ktorá mení pohľad na dizajn nástrojov a to, čo očakávame z hľadiska užívateľského komfortu.

MAXIMÁLNA FLEXIBILITA

HLR75 je ideálny na leštenie zakrivených povrchov alebo kompaktných plôch, kde leštičky plnej veľkosti nie sú účinné alebo bezpečné. Malé rozmery nástroja, 12 mm orbitálny zdvih a Ø 75 mm (3-palcová) oporná doska umožňujú iBrid Mini maximalizovať efektivitu a efektívnosť leštiacich krokov, najmä na dnešných zložitých moderných dizajnoch automobilov.

ELEKTRONICKÝ MODUL RIADENIA RÝCHLOSTI

Ovládač rýchlosti je dobre viditeľný a ľahko sa nastavuje. Umožňuje operátorovi zvoliť alebo zmeniť rýchlosť leštičky bez prerušenia procesu aplikácie.

PÁKA PLYNU

Ergonomická a pogumovaná páka s premenlivou rýchlosťou, odvodená od ovládacích pák bežne používaných na pneumatických nástrojoch, poskytuje presné ovládanie a plný komfort operátora, pričom pridáva bezpečnosť, ktorá deaktivuje nástroj v prípade, že spadne alebo vykĺzne z rukoväte pracovníka.

BATÉRIA A NABITIE BATÉRIE

Lítium-iónové články batérie (18V 2,5Ah) s LED indikátormi ukazujú úroveň nabitia stlačením tlačidla. Plné nabitie umožňuje 35 až 45 minút nepretržitej prevádzky.

Nabíjačka batérií HLR75 iBrid Mini je navrhnutá tak, aby vyhovovala jedinečnému systému batérií iBrid Mini. Nabíjacia stanica indikuje stav nabitia pomocou integrovaných LED svetiel a poskytuje 100% nabitie z nuly na plnú kapacitu za približne 35 minút.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
Rupes HLR75 iBrid mini HLR75/STB 1 475.00 € 570.00 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.