KochChemie Pol Star - Čistič kože, textílií a alcantary 1L

Cena vrátane DPH (od): 9.79 €
Cena bez DPH: 8.16 €
Objednávacie číslo: 92001

Pol Star

Čistiaci prostriedok na textíliu, kožu a alcantaru

 

Efektívny neutrálny čistiaci prostriedok s konzervačnou látkou pre kožu, alcantara a textílie ako čalúnenie  a koberce. Penové lamely s jemnými pórmi prenikajú do hĺbky vlákien a transportujú nečistoty, ktoré sa dajú vysať vysávačom na mokro / na sucho alebo zotrieť vlhkou utierkou. Nezanecháva mokré stopy a prepožičiava originálny impregnáciu. Konzervácia chráni pred opätovným rýchlym znečistením.

 

Návod na použitie :

 

V závislosti od znečistenia naneste prostriedok zriedený v pomere 1: 5 až 1:20 pomocou rozprašovacej fľaše a rukavíc z mikrovlákna pod. A nechajte krátko pôsobiť. Pomocou huby alebo utierky z mikrovlákna opatrne čistite smerom k hlavnému vláknu. Zvyšky výrobku a vzniknutú penu zotrite vlhkou utierkou alebo vysajte vysávačom na sucho / na mokro. Pri použití v tepovacích prístrojoch a iných čistiacich prístrojoch na koberce odporúčame pridávať prostriedok pre neutralizáciu nežiaducej peny Kocentschäumer.

 

Upozornenie :

 

Pred použitím skontrolujte stálofarebnosť a znášanlivosť materiálu.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
POL STAR - Čistič kože, alcantary, textílie 1L 92001 1000 8.16 € 9.79 €

Podobné produkty:

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.