KochChemie Nano-Glasversiegelung - Nano konzervácia skla, tekuté stierače 250ml

Cena vrátane DPH (od): 51.46 €
Cena bez DPH: 42.88 €
Objednávacie číslo: 202001

Nano-Glasversiegelung

Tekuté stierače

Reaktívne high-tech zakonzervovanie, ktoré vytvára na všetkých sklenených, zrkadlových a keramických plochách hydrofóbne, trvalú nano ochranu extrémne odolnú  proti chemikáliám a oderu. Týmto spôsobom dosiahnutý lotosový efekt znižuje zachytávaniu nečistôt okolitého prostredia, hmyzu, ľadu atď., A vzniká tak účinok povrchu "easy to clean". Po použití na sklách motorových vozidiel sa vďaka odperličkovanému efektu pri daždi vytvárajú od cca 80 km / h malé kvapôčky, ktoré pôsobením vetra rýchlo odtečú. Vďaka tomu nie je nutné tak často používať stierače a pri daždi je zaistený lepší výhľad. Trvanlivosť: rok, alebo 20 000 km. Obsah setu: 250 ml  nano konzervácie.

Návod na použitie :

Sklo určené na čistenie musí byť dôkladne vyčistené čistiacim prípravkom na okná napr. (Speedglasscleaner) a musia byť odstránené všetky nečistoty. Odperľovací efekt a dlhodobá stabilita zapečatenie je závislá na chemickom spojení prípravku NANO 2 zapečatenie skla s určeným povrchom. 1) Mikro čistenia: čistenie a aktivácia povrchu - pred použitím fľaštičku NANO 1 dobre rozmiešajte - pretrepte. Prípravok naneste na vlhkú papierovou utierkou bez chlpov a touto utierkou vyčistite a vyleštite povrch skla. (Pre Vaše zjednodušenie práce si sklo pomyselne rozdeľte na 4 časti). Zvyšky zaschnutého NANO 1 čističa zotrite novú vlhkou papierovou utierkou bez chlpov a následne čistou suchou papierovou utierkou sklo vytrite dosucha. Na suché vyčistené sklo už nesmiete siahať prstami, alebo dlaňou. 2)

Zapečatenie skla: zapečatenie sklá vykonávate postupne vždy iba na jednej polovici skla. Zapečeťovací/aplikačný  prípravok NANO 2 nastriekajte na sklo a okamžite 1 až 2 minúty vpracujeme leštením utierkou do skla. NANO 2 nesmie na skle zaschnúť, aby na skle nevytvorili žiadne šmuhy. Tento pracovný postup sa ešte raz opakuje. (Nástrek vykonáte celkom 2 x). Po ukončení vyššie uvedeného ošetrenia doleštite sklo ďalšie čistou leštiaci utierkou

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
Nano-Glasversiegelung - tekute stierače 0,25L 202001 250 42.88 € 51.46 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.