KochChemie Alkali Wheel Cleaner - Alkalický čistič diskov 5L

Cena vrátane DPH (od): 87.25 €
Cena bez DPH: 72.71 €
Objednávacie číslo: 411005

Alkali Wheel Cleaner

Alkalický čistič diskov

 

Účinný alkalický čistič diskov s vynikajúcou absorpciou nečistôt a čistiacim výkonom. Na báze komplexného zloženie špeciálnych absorpčných látok sa oder bŕzd, podobne ako u čističov diskov obsahujúcich kyselinu, rýchlo uvoľní a rozptýli. Tiež priehlbiny diskov sa aj pri jednom použití riadne vyčistí. Alkali Wheel Cleaner je koncipovaný tak, že dobre povrch zmáča, nerozprašuje sa a nepení .. Tieto vlastnosti umožňujú nedráždivé, rýchle a dôkladné vyčistenie diskov. Rýchle odlučovanie podľa ÖNORM 5106.

 

Návod na použitie :

 

V závislosti od znečistenia naneste v pomere 1: 2 až 1:10 na celú vopred navlhčenú plochu disku (zamedzte stekaniu). Nechajte krátko pôsobiť, v prípade potreby dočistite kefou a dôkladne opláchnite vysokotlakovým čističom.

 

Upozornenie :

 

Nepoužívajte na horúce povrchy. Nepoužívajte na odstraňovanie hmyzu alebo náletovej hrdze na lištách z eloxovaného hliníka a plastoch citlivých na alkálie. Nepoužívajte na povrchy, ktoré sú citlivé na zásady, ako leštený hliník, chróm atď. Nenechajte zaschnúť. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť .

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
ALKALI WHEEL CLEANER - Alkalický čistič diskov 5L 411005 5000 72.71 € 87.25 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.