KOCHCHCEMIE HYPER DRYER 10L

Cena vrátane DPH (od): 111.01 €
Cena bez DPH: 92.51 €
Objednávacie číslo:

Nová generácia inovatívnych sušičov veľmi dobrými konzervačnými vlastnosťami. Hyper Dryer veľmi rýchlo rozbije vodnú vrstvu, má jedinečný pohyb kvapiek a ako výsledok má sušiaci efekt bez mikrobubliniek. Vyspelé komponenty trvalo priliehajú k povrchu a vytvárajú hladkú, hladkú hydrofóbnu ochrannú vrstvu, ktorá poskytuje dlhodobú ochranu pred vplyvmi okolitého prostredia a významne prispieva k udržaniu hodnoty vozidla. Vďaka dlhodobej starostlivosti o farbu obnovujúcich farbu a údržbe farieb, plastov a strešných krytín, je tiež vhodný na použitie ako horúci alebo studený vosk. Hydrofobizácia sklenených povrchov zlepšuje viditeľnosť v daždi (bez rozmazania). Hyper Dryer dosahuje optimálne výsledky aj pri vysokej vodivosti úžitkovej vody a nepriaznivých tvaroch dúchadla. Ideálne sa hodí aj pre biologické čistiarne pitnej vody. Neobsahuje ropné uhľovodíky. Kompatibilný s VDA, trieda A.

Oblasti použitia

Na portálové, automatické a samoobslužné umývačky áut atď.

Odporúčané použitie

Aplikujte pomocou dávkovacieho čerpadla v pomere 1: 3. Odporúčaná spotreba na osobné auto: Sušidlo: 10 - 15 ml. Horúci vosk: 12 - 20 ml.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
KOCHCHCEMIE HYPER DRYER 10L 420010 10 92.51 € 111.01 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.