KOCH SET

Cena vrátane DPH (od): 61.90 €
Cena bez DPH: 51.58 €
Objednávacie číslo: KOCH SET

SET OBSAHUJE :

KochChemie H9.01 Hrubá brusna pasta 1L    +   KochChemie M3.02 Antihologramová pasta s vysokym leskom 1L

 

KochChemie H9.01 Hrubá brusna pasta 1L   


Hrubá brusná politúra bez obsahu silikónového oleja
Inovatívna strojová politúra pre rýchle opracovanie silno zvetraných lakov, odstraňovanie hlbokých škrabancov a efektívne odstránenie lakovacej hmly a prebrusov až do zrnitosti 1200. Vďaka extrémne homogénnemu brúsnemu zrnu vytvára Heavy Cut 9.01 mimoriadne vysoký výbrus pri veľmi dobrom stupni lesku. Dá sa pri nízkej tvorbe prachu dlho leštiť bez nalepenia. Je výborne vhodná pre všetky druhy lakov (ako mäkké, tak aj odolné voči poškriabaniu).

rez   : 9 

lesk : 5

 

 

KochChemie M3.02 Antihologramová pasta s vysokym leskom

 

Antihologramová politúra s vysokým leskom Micro Cut M3.02 je politúra s mikročasticami pre strojové leštenie najnovšej generácie na trvalé odstránenie stôp leštenia, hologramov, jemných škrabancov a ostatných častí až do zrnitosti o veľkosti 3000 pre všetky lakové systémy (vrátane odolných voči poškriabaniu). Vďaka použitiu vysoko špecializovaných a extrémne homogénnych brúsnych telies sa dosiahne dokonca na tmavých a podobne citlivých farebných odtieňoch pri extrémnych svetelných podmienkach brilantný a trvanlivý vysoký lesk povrchu. Hologramy a jemné škrabance sa mechanicky odstránia a nemusí ich prekrývať tak, ako to býva zvykom. Antihologramová politúra s vysokým leskom Micro Cut M3.02 je obzvlášť výdatná, dá sa dobre vyleštiť a bez zvyškov odstrániť.

stupeň rezu   :3,2

stupeň lesk   : 9

 

 

CENA uvedená za SET.

 

 

 

 

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
KOCH SET KOCH SET 1 51.58 € 61.90 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.