Karnaubský vosk Tresor Polytop

Cena vrátane DPH (od): 48.43 €
Cena bez DPH: 40.36 €
Objednávacie číslo: 148500

Bez silikónová NANUBA (= NANO + KARNAUBA = NANUBA) pasta pre konečné uzatvorenie lakovaného povrchu s dlhodobým hydrofobickým efektom a rýchlym spracovaním. Poskytuje extrémne vysoký hlboký lesk, je zložená z viac ako 90% rôznymi typmi karnaubských voskov. Neobsahuje silikón (SF = SiliconFree). Receptúra ​​bez obsahu vody. Poskytuje brilantný hlboký zrkadlový lesk bez náznaku šedého "závoje" porovnateľný s novým lakom. Je vysoko trvanlivá. Je predstaviteľom nových druhov lešteniek, ktoré sú výsledkom niekoľkoročného vývoja v oblasti použitia nanotechnológie spolu s prírodnými produktmi - leštenky s NANUBA® efektom. Podarilo sa spojiť, prvýkrát v oblasti výrobkov pre čistenie a leštenie lakov, nanotechnológie s výhodami prírodného produktu - najtvrdšieho vosku na svete z karnaubský palmy. z týchto dvoch hlavných zložiek (NANO + karnaubský vOSK) vznikol nový chránený názov firmy POLYTOP®, NANUBA® efekt. Čo dokáže NANUBA ® efekt? Efektívne, hlboko čistiť povrch, vynikajúcim spôsobom dlhodobo chrániť povrch, zvýšiť "hĺbku" lesku povrchu, ľahko a rýchlo sa spracováva, má unikátny výsledky v praxi, vyniká nízkou spotrebou.
 

Aplikácia :

Naneste vosk na mäkkú aplikačnú špongiu alebo na makký leštiaci kotúč. Aplikujte po častiach na povrch laku. Na strojové spracovanie použite excentrickú leštičku. Nechajte mierne uschnúť a potom ho utrite mäkkou handričkou z mikrovlákna.
 
Dostupné balenia :
  1. 500ml

Cena uvedená za balenie.

 

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo
Karnaubský vosk Tresor Polytop 500ml 148500 500 40.36 € 48.43 €

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. }} Viac informácií.