Puma 28-40

Cena vrátane DPH (od): 0.00 €
Cena bez DPH: 0.00 €
Objednávacie číslo:

Wagner Puma 28-40

Piestová vzduchom poháňaná pumpa vyššej výkonnostnej triedy vhodná pre stredné a väčšie prevádzky (cca 100-250 kg / mesiac). Vhodná aj na vysoko-viskózne materiály.
Robustná a vysoko spoľahlivá konštrukcia a najvyššia životnosť tesnenia vysokotlakového čerpadla. Veľký rozsah pracovného tlaku 45-224 bar Vďaka tejto vlastnosti nie je problém používať nízky tlak pre striekanie riedkych materiálov, pretože tlakové striekanie nikdy nepoužíva nižší tlak ako cca 50bar na pištoľ. Výhodou je naopak veľmi nízke zaťaženie pumpy, hrubovrstvové lazúry sa striekajú tlaky 140-180 bar. Vďaka tejto výkonovej rezerve, je zaistená bezkonkurenčná životnosť aj spoľahlivosť. Nízke nároky na údržbu, rýchly výplach aj výmena striekaného materiálu.


Unikátna Vnútorná konštrukcia motora a jeho špeciálne vypúšťacie ventily výrazne znižujú tvorbu ľadu a tým je zaistený bezproblémový a špičkový výkon pod plným tlakom
bezúdržbová konštrukcia pilotného ventilu, ktorý je nustále ovládaný maxmálním tlakom, bez ohľadu na nastavený pracovný tlak, spoľahlivo zaručí vysokú rýchlosť inverzie 100% spoľahlivosť behu motora
V regulátora vzduchu je integrovaný bezpečnostný vzduchový ventil, ktorý zabezpečí, že ak je regulátor zatvorený, nie je v systéme žiadny tlak.


Vynikajúca konštrukcia motora a materiálového piestu zaisťuje jednoduchú údržbu a čistenie filtrácie a recirkulácie.
Veľký a ľahko čistiteľný filter v spojení s cirkulačným a výplachovým okruhom pomáha pri jednoduchom čistení. Samonastaviteľné tesnenie a všetky zmáčané časti z nerezu.
Veľký guľový kohút s hardmetalovými sedlami zaručuje veľký sací výkon a dlhú životnosť. Hadica sa voľne pohybuje na otočnom kĺbe.

Popis Objed. kód balenie bez DPH s DPH množstvo